Produkty
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Prasa » Prasa korbowa » JH21B C Pojedyncza prasa korbowa z ośmioma twarzami prowadnic ślizgowych
Udostępnij:

JH21B C Pojedyncza prasa korbowa z ośmioma twarzami prowadnic ślizgowych

Prasa korbowa JH21B jest ulepszonym modelem prasy ramowej JH21 C. W maszynie prasowej zastosowano prowadnicę z 8 prowadnicami czołowymi zamiast prowadnic ramowych typu prostokątnego dla większej precyzji. Zakres tonażu wynosi od 160 ton do 400 ton.

Ilość:
  • JH21B
  • WORLD

Osiem twarzy prowadnic taranów dla prasy typu C.

Więcej prowadnic ślizgowych z brązowymi płytkami zapewnia lepsze przygotowanie do prasowania. Bardziej odpowiedni do przebijania i cięcia blachy. Korpus prasujący o wysokiej sztywności typu c spawany przez wysokiej jakości blachy stalowe. Inne konfiguracje są takie same jak w przypadku typu JH21.

8 twarzy gibów ram

osiem twarzy wbija ślinę


JH21 z prasą JH21B

Prasa JH21 VS Prasa korbowa JH21B

Wysokie konfiguracje maszyny do prasy korbowej

Automatyczna maszyna do prasowania JH21B przyjmuje sprzęgło i hamulec typu mokrego. Przekładnia jest spawana za pomocą kutego pierścienia zębatego z kołnierzem, który jest mocniejszy niż standardowe przekładnie odlewnicze. Centralne smarowanie, system regulacji z siłownikiem, hydrauliczny system zabezpieczenia przed przeciążeniem to standardowe konfiguracje.

POZYCJAKODUNITJH21B-160JH21B-200JH21B-250JH21B-315JH21B-400
Wydajność nominalnaPeKN16002000250031504000
Tonaż
mm666.578
Długość suwu suwakaSmm200220220220250
Przesuń pociągnięciaNaprawiony
spm4545303030
Zmienna (opcjonalnie)
spm30–4525–4520–3020–3020–30
Max. Wysokość zamknięciaH2mm400450500500550
Regulacja wysokości zamknięciatmm100110120120120
Głębokość gardłaC1mm400430450450490
Odległość między kolumnamid1mm7369109809801050
Przesuń rozmiar dnaPEŁNE WYŻYWIENIEbmm580650700700750
L-Ramm7008809509501020
Rozmiar otworu cholewkiŚrednicadmm7070707070
GłębokośćImm100100130130130
Rozmiar tabeliPEŁNE WYŻYWIENIEDmm760840880880950
L-RCmm11751390150015401700
GrubośćH3mm165180190190210
Średnica otworu w stole¢mm220250270270290
Całkowite wymiaryPEŁNE WYŻYWIENIEAmm23052600266027202850
L-RBmm14201540164016801750
WysokośćHmm32153800386538654150
Moc silnika
KW1518.5223037
Waga (przybliżona)
kg1360019200232002660031600


Bądź w kontakcie

  0086 21 62828320

  0086 13817120700

         0086 13817590728

  wang@worldpowerpress.com

         info@worldpowerpress.com

SZYBKIE LINKI

PRODUKTY

Copyright © SHANGHAI Yingxin WORLD MACHINERY CO., LTD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ilość Registeration www: 沪 ICP 备 09030720 号 -2
Technologia przezleadong/Sitemap